Sponsorlarımız

Trio-Hanse

Türkiye’nin lider yatçılık firması Trio Deniz, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle ve sektörün en iyi hizmetini sunma iddiasıyla faaliyet gösteriyor. Her biri alanında uzman deniz sevdalısı 70’i aşkın tecrübeli profesyonelden oluşan kadrosuyla sektörünün Türkiye’deki en yetkin ekibini bir araya getiriyor. Sanlorenzo, Bluegame, Prestige, Jeanneau, Sacs, Ryck Yachts, Hanse, Moody ve Excess gibi kendi segmentlerinde standartları belirleyen ikonik dünya markalarını temsil ediyor. Hâlihazırda merkez ofisinin de bulunduğu İstanbul’da 2005 yılında kurulan Trio Deniz, birinci sınıfı hizmetlerini, Bodrum ve Göcek ofisleriyle yatçılığın merkezi konumundaki güney kıyılarına da ulaştırıyor.


www.triodeniz.com

www.hanseyachtsag.com

D-Marin Turgutreis

Doğuş Grubu bünyesinde hizmet veren D-Marin, bu sektörde standartları belirleyen marka yaratmak amacıyla kurulmuştur. D-Marin; İyon, Ege ve Adriyatik denizlerindeki benzersiz 11 marinasıyla, Doğu Akdeniz Çanağı' nın en büyük marina zincirlerinden biri olarak rekreasyonel yatçılığı teşvik etmek, sunduğu altyapısıyla doğal su yollarına erişim sağlamakta ve ekonomik olarak da yerel istihdama ve büyümeye hizmet eden sürdürülebilir faaliyetler göstermektedir. Grup, faaliyetlerine D-Marin Turgutreis ile 2003 yılında başlamış, 2009 yılında D-Marin Didim ve 2010 yılında da D-Marin Göcek ile Türkiye'deki marina ağını genişletmiştir. D-Marin, 2009 yılında yurtdışına açılarak Šibenik’ te bulunan D-Marin Mandalina ile Hırvatistan’da faaliyetlerine başlamıştır. Nisan 2012’de Hırvatistan’ın en büyük marinası D-Marin Dalmacija ve butik marinası D-Marin Borik gruba dahil olmuştur. D-Marin, Aralık 2012'de Lamda Development ile imzalamış olduğu ortaklık anlaşmasıyla, dünya standartlarında bir süperyat marinası olan Flisvos Marina’yı ve Kiriacoulis Mediterranean Cruises Shipping ile kurduğu ortaklık neticesinde, Yunanistan’da bulunan Gouvia, Lefkas ve Zea marinalarını bünyesine katmıştır. D-Marin son olarak, Ocak 2018’de imzalanan yönetim sözleşmesi ile Karadağ’da bulunan Portonovi Marina’nın işletmeciliğini üstelenmesiyle toplam bağlama kapasitesini 8.471’ e çıkartmıştır. Aralık 2015'te, MB'92 ile Barcelona'da yapılan ortaklık anlaşmasıyla yatçılık sektöründe, süperyatlara verdiği bakım ve onarım hizmeti ile faaliyet alanını genişletmiş, Nisan 2017'den itibaren, Fransa'daki 200 metre uzunluğundaki rıhtımı ile Blohm + Voss La Ciotat ve Ekim 2017’den itibaren Compositeworks, süperyat bakım ve onarımında 25 yıllık tecrübe ve bilgiye sahip MB92 tarafından yönetilmeye başlanarak D-Marin ailesine katılmıştır.


www.d-marin.com

Aksigorta

Tecrübesi ve bilgi birikimiyle kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonunu istikrarlı adımlarla ileriye taşımaya devam eden Aksigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine, 10 bölge müdürlüğü, 672 çalışan, 3.500’ün üzerinde bağımsız acente, 711 Akbank şubesi, 112 broker ve 6 bine yakın anlaşmalı kurum ile hizmet veriyor. Sigortanın Türkiye’de yaygınlaşmasını ve değerlerin güvence altına alınmasını sağlamayı amaçlayan Aksigorta, “Yeni Nesil Sigortacılık” yaklaşımıyla kolay, yalın ve erişilebilir ürün ve hizmetlere odaklanıyor. Müşterinin gözünden bakarak sigortacılığın sınırlarını zorlamayı ve sigortacılığa bambaşka bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen şirket; müşteri odaklılık, dijitalleşme, inovasyon, analitik, yeni teknolojiler ve yapay zekâ alanlarında ciddi yatırımlar gerçekleştiriyor. Türkiye’de robotları kullanan ilk şirket olmasının yanı sıra sektöre yapay zekâ uygulamasını da kazandıran Aksigorta, yalnızca hasar anında değil, hayat boyu risk yoldaşı olarak müşterilerinin yanında olacağı bir sigorta deneyimi sunuyor.


www.aksigorta.com

Aqua Prime

“Denizler kadar suyunuz olsun” diyerek 2004 yılında Bodrum-Turgutreis’te Aquaprime Su Yapıcıları’nın üretimine başlayan firma, yat sektörünün dünya standartlarında gelişim gösterdiği Ege, Akdeniz ve Türkiye’nin diğer sahil bölgelerinin yanında, Avrupa ve Uzak Doğu gibi uluslararası platformdaki bir çok müşterisine, yerinde ve çağın getirdiği tüm yeniliklere uygun şekilde hızlı, üretken ve kişiye özel esnek projeler sunmanın gururunu yaşıyor. CE sertifikalı ürünlerinin en önemli özelliği; yüksek verimli su üretimi, sessiz çalışma prensibi ve düşük enerji tüketimi olarak gösteriliyor. Her daim sorunsuz ve güvenle kullanılabilen ürünler için satış sonrasında hızlı yedek parça ve hizmetiyle müşterilerimize en kısa sürede ulaşıyor. Montaj konusunda uzman ekibi sayesinde her yat tipine uygun esnek çözümler üretebiliyor. Genç ve dinamik ekibiyle her geçen gün büyüyerek ve servis ağını genişleterek Aquaprime Su Yapıcıları’nın üretimine hızla devam ediyor.
www.aquaprime.com.tr

Kahve Dünyası

Kahve Dünyası’nın üç farklı mağaza konseptinden biri olan ve Aralık 2015 tarihinde hayata geçirilen “Kahve Dünyası Algötür” al-götür hizmetin, özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği bir konsept. Self servisin özel ürünler ve dijital teknolojiyle birleştiği dinamik, pratik, yenilikçi ve fonksiyonel bir iş modeli olarak tanımlanan Kahve Dünyası Algötür noktaları, iş yaşamının yoğun olduğu bölgelerde, otobanda ve yaya trafiğinin olduğu lokasyonlarda, hiç zaman kaybetmeden aradığı lezzete hemen hızlıca ulaşmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kahve Dünyası Algötür noktalarında tüm yiyecek ve içecekler, masaya servis hizmeti olmadan sadece tek kullanımlık kraft bardak ve tabaklarda servis ediliyor. Hizmet modeli ile kompakt yaşam tarzını benimseyenler için ihtiyaç duydukları hız, enerji, keyif ve pratikliği bir arada sunmayı amaçlıyor. Özel ürünleriyle ayrışan Kahve Dünyası Algötür noktalarında, aktif yaşam tarzını benimsemiş ve düzenli spor yapanlara destek olmak için hazırlanan, lezzetli ve doğal karışımlardan oluşan Pro Serisi’nden, mevsiminde toplanan sebze ve meyvelerle taze taze hazırlanan soğuk sıkım enerji dolu No Serileri’ne, yüksek aromalı ipeksi dokusuyla Draft Kahveler’den formuna dikkat edenler için şeker ilavesiz seçenekleri ile Fit Serisi’ne kadar bir çok farklı lezzeti bulmak mümkün. Kahve Dünyası Algötür’ün dijital ürünlerinden uzaktan sipariş modeli, Hazır Al ile hiç zaman kaybetmeden Kahve Dünyası Mobil Uygulaması’nı kullanarak, dileğiniz yerden sipariş vererek, ürünlerinizi kişiselleştirmek ve istediğiniz saatte seçtiğiniz Kahve Dünyası ve Kahve Dünyası Algötür mağazalarından siparişinizi teslim almak mümkün. Ayrıca Kahve Dünyası Algötür tekneleri ile yaz sezonu boyunca Bodrum, Marmaris ve Göcek koylarında denizde servis hizmetiyle, sevilen lezzetlere denizde de ulaşılabiliyor. Her geçen gün artan nokta sayısı ile misafirleriyle buluşmaya devam eden Kahve Dünyası Algötür kendine özgü konseptiyle yeni akımların öncüsü olmak için yatırımlarına devam ediyor.


www.kahvedunyasi.com

Azurine

Yat yönetimi alanında faaliyet gösteren Azurine Yachting, personel istihdamı ve yönetimi, teknik-finansal yönetim, satın alma-teslimat-refit yönetimi, yeni inşa projelendirme, sörveylik ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin ilk dijital yatçılık kariyer platformu Yacht Crew Turkey firma bünyesinde yer alan markalardan biri. Yacht Survey Turkey markası ile denizseverlere yat sörvey, danışmanlık, boya enspektörlüğü hizmetleri sağlanıyor.


www.yachtcrewturkey.com

Balanu

Balanu, Kaz Dağları bölgesinde tarımla uğraşan bir ailede yetişmiş bir mimar olan Filiz Bıldır tarafından kurulmuş. Bıldır, mimari alanda çalışmalarını sürdürürken yemeğe olan ilgisini bir sonraki aşamaya taşımış ve aşçılık eğitimleri almış. Ülkemiz genelindeki tarımsal üretim sorunlarıyla yakından ilgilenmeye başlayan Filiz Bıldır yurdumuzun bereketli topraklarının geleceği için bir şeyler yapması gerektiğine karar vermiş ve Balanu’yu kurmuş. Balanu Anadolu’da tarımsal üretimin sürdürülebilir olabilmesi için çiftçilere organik tarım konusunda eğitimler, hasadı satın alma garantisi ve doğru ürünler yetiştirme konusunda danışmanlık veriyor. Bu çiftçilerden alınan mevsiminde yetişmiş organik ve glütensiz sertifikalı malzemeleri kullanarak, detaylı AR-GE çalışmaları sonucunda katma değerli ürünler yaratıyor. Sevilen geleneksel tarifleri yenilikçi bir bakış ile tekrar yorumluyor, günümüzün beslenme duyarlılıklarına özen göstererek tasarlanan tarifleri hem çevreye hem de bedenimize saygılı içerikler kullanarak üretiyor. Balanu, ürünlerinde kullanılan malzemelerin üretiminden işlenmesine ve tüketiciye ulaşımına kadar her aşamada doğaya saygı bilincini gözetiyor, israfın önüne geçmek için çabalayarak sıfır atık bir marka olma yolunda ilerliyor. Balanu, sağlıklı ürünler üretebilmek için tarım ve beslenme alanındaki her yeniliği takip ediyor aynı zamanda sektöre yenilik anlamında katkıda bulunmak için alanında yetkin ve başarılı insanlarla iş birlikleri yapıyor.


www.balanu.com

KMH Rigging

KMH Rigging’ i sektörde farklı kılan en önemli özelliği araştırma ve yeniliğe açık bir denizcilik kültürüne sahip olması. KMH bünyesindeki ekip üyelerinin yelkencilik geçmişleri ve spora olan bütünsel yaklaşımları yelkenli dinamiklerine dair benzersiz bir bakış açısı ve iç görü kazandırıyor. Ele aldığı her projede detaylı hesaplamalar, zemin etüdleri ve yoğun analizler yaparak sağlam, estetikten taviz vermeyen, akılda kalıcı çözümler ile tekne ihtiyaçlarını halat işçiliği, tekne donatım işlemleri, arma bakım ve kontrolü) karşılıyor. Denizcilik sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan KMH Rigging, 2016 yılında halat, arma, ve donanım işleri ile marin sektöründeki faaliyetlerine başladı. 2019 yılında elde ettiği tüm birikimleri bir üst noktaya taşımak gayesiyle konusunda uzman kişiler ve çözüm ortakları ile birleşerek ekibini genişletti, aynı zamanda marka tescilini alarak büyümeye devam etti. Firma, deneyimli kadrosu ve güncel vizyonuyla teknedeki herhangi bir donanım ihtiyaç olduğunda onlarca marka ve binlerce ürün arasından, doğru ürüne erişim sağlıyor; özel renk, çap ve uzunluk seçenekleri ile aradığınız tüm halatları size sunuyor.


www.kmhmarine.com

Oris-Şark


www.sarksaat.com

Bodrum Amerikan Hastanesi

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altında yer alan Bodrum Amerikan Hastanesi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle en güncel teknolojileri bir araya getirerek, kalite odaklı sağlık hizmeti sunuyor. Amerikan Hastanesi’nin yatırımlarını ilk kez İstanbul dışına taşımasıyla 2019 yılında açtığı Bodrum Amerikan Hastanesi, bütünlük, içerik ve iç tasarım olarak Amerikan Hastanesi’nin bir replikası. Deneyimli doktor kadrosu ve hasta bakım kalitesiyle İstanbul Amerikan Hastanesi’nin güneydeki uydusu olan Bodrum Amerikan Hastanesi, tarih içinde hizmet veriyor. İyileştirme ve yenileme çalışmaları sırasında ortaya çıkan Geç Roma Dönemi’ne (MS 400-500) ait tarihi kalıntıların hastanede sergilenmesi için her kalıntı üzerinde titizlikle çalışıldı. Tarihi kalıntılar, zemin seviyesinin altında, üzeri camla kapatılarak ve altı ayrı havuz şeklinde düzenlenerek sergi alanı haline getirildi. Bodrum Amerikan Hastanesi, restorasyon çalışmaları sonunda “Müze Hastane” unvanıyla, sağlık sektörüyle beraber kültür-sanat alanında da bir ilke imza attı. Hastalarıyla şeffaf iletişim kuran, güvenli ve kaliteli hasta bakım ve tedavisi sağlayan, sistemlerini sorgulayan ve geliştiren Bodrum Amerikan Hastanesi, sağlık sektöründeki lider pozisyonunu uluslararası kalite sertifikalarıyla destekliyor. Bodrum Amerikan Hastanesi, alanındaki tüm yenilik ve teknolojileri yakından takip ederek, bu hizmetleri en hızlı ve güvenilir biçimde hastalarının hizmetine sunmak için çalışıyor.


www.amerikanhastanesi.org/bodrum-amerikan-hastanesi

Quantum Sails


www.quantumsails.com

Haute Boards

Türkiye'nin ilk ve tek stand up paddle (SUP)-kürek sörfü markası olan Haute Boards, ispatlanmış kalitesini ve yenilikçi çizgisini her gün biraz daha ileriye taşıyor. Bu keyifli su sporuna başlamak ve hemen keyfine varmak için gerekli olan tüm ekipmanı bulabileceğiniz Haute Boards artık D-Marin Turgutreis’teki showroom’uyla hizmet veriyor. Bodrum’a yolunuz düştüğünde Haute Boards’un en güzel ürünlerini ve Türkiye’de bir ilk olan şişme windSUP modelini yakından incelemek üzere showroom’a bekleniyorsunuz. It’s time to stand up!


www.hauteboards.com

Transmed

1946 yılında Lübnan’da kurulan Transmed, zaman içerisinde Orta Doğu ve Afrika’nın en büyük hızlı tüketim ürünlerinin dağıtım şirketi olmayı başardı. 1975 yılında Birleşik Arap Emirlikleri ve 1977’de Ürdün’de faaliyete geçti. Afrika’ya 2000’li yıllarda açılan Lübnan merkezli şirket; Senegal, Fildişi Sahili, Nijerya ve Gana gibi ülkelere de yayıldı. Son olarak 2018 yılının haziran ayında dünyanın önde gelen gurme markalarının Türkiye temsilcisi olan Demak Gıda’yı bünyesine katarak faaliyetlerine devam ediyor. İthal ettiği her markanın uluslararası imajını göz önünde bulundurarak satış stratejileri geliştiren Transmed Türkiye, müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden her yıl portföyüne eklenen yeni markalar ve kendi yarattığı özel markalarla büyümeyi sürdürüyor.


Sailmaker


www.sailmaker.com

Yelken Sepeti


www.yelkensepeti.com

Emek Ajans

Markalara yalnızca bilinirlik değil, hedef kitleleri ile arasında güçlü bir bağ kurmayı vadeden Emek Ajans, 50 yılı aşan deneyimiyle, sektörde bütünsel iletişimin tek bir merkezden sağlanması nedeniyle Türkiye’nin nadir yerli firmaları arasında yer alıyor. Kreatif, medya planlama, PR, dijital iletişim, sosyal medya faaliyetleri, gerilla uygulamaları gibi 360 derece bütünleşik alanlarda pazarlama fikirlerini paylaşırken, en güçlü yanlarından biri olan etkinlik yönetimi organizasyonları ile firmaların özel toplantı, buluşma, kutlama, ödül töreni, yarışma, konser gibi etkinliklerinde fark yaratabiliyor. Ağırlıklı olarak otomotiv, turizm, teknoloji, gıda, sağlık, eğlence gibi birbirinden farklı sektörlere çözüm üretebilirken aynı zamanda rekabet koşullarını iyi özümsemesi nedeniyle, firmaların hedef kitlelerine ulaşmayı da pratik yollardan elde edebiliyor. Reklamcılığa 1967 yılında radyo reklamcılığı ile adım atan Emek Ajans, bu anlamlı yapısı ile aile geleneğini devam ettirerek günümüzün reklamcılık araçlarına hâkim deneyimli kadrosu, akademik geçmişleri de reklamcılık olan yönetici ekibiyle küreselde ve yerelde faaliyet gösteren müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


www.emekajans.com
Emek Ajans Instagram

NAVİGA

Tekne, yelken ve deniz kültürü dergisi Naviga, yayın hayatına başladığı 2003 yılının eylül ayından beri 'Cup'ışalım mı? Yat Yarışları'nı düzenlemeyi sürdürüyor. Suadiye Yacht Kulübü çatısı altında start alan organizasyon, 13 yatın katıldığı o günlerden bugünlere büyüyerek İstanbul parkurunun en çok katılımlı ve en çok ödül veren mücadelesi oldu. Naviga Dergisi gerek kitapları, gerek gazetesi ve internet siteleriyle amatör denizcinin, yelkencinin, sportif balıkçının, yarışçının, 7'den 70'e denize gönül veren herkesin takip ettiği tek yayın olma özelliği ile sektörün nabzını tutmayı sürdürüyor.
www.navigamagazin.com
www.naviga.tv
www.facebook/NavigaMagazin