En Mavi Festival

‘Cup’ışalım mı? By Hanse

26-28 Ağustos

D-Marin Turgutreis

‘Cup’ışalım mı? 2022

Türkiye’nin en eğlenceli deniz festivali, 26-28 Ağustos tarihlerinde, D-Marin Turgutreis’te Hanse ve Moody sahiplerine özel olarak gerçekleştiriliyor. Trio Deniz’in ana sponsorluğunda ‘Cup’ışalım mı? by Hanse adı altında gerçekleşecek festivalde katılımcılar güne sabahları kahvaltıyla başlayıp, yelken seyriyle devam edecek; akşamları canlı müzik ve DJ performanslarıyla unutulmaz anlar yaşayacak.
Welcome to POLO
Konum:D-Marin Turgutreis-Muğla
Tarih:26-28 Agustos 2022

Özlediğimiz festival geri dönüyor
‘Cup’ışalım mı? 2022

D-Marin Turgutreis ev sahipliğinde düzenlenen 'Cup'ışalım mı? Bodrum Yarımadası’nın en sevilen deniz festivali.

Yelken seyrinin yanı sıra günümüzün gözde su sporlarından Stand Up Paddle (SUP) ve Denizde Golf de festival programında yerini alıyor. Festivalciler cumartesi-pazar sabahları 'Cup'ışalım mı?’ geleneği olan kahvaltıda buluşuyor. Akşam barbekü partisinde DJ ya da canlı müzik performansları eşliğinde günün yorgunluğunu atılıyor. Bu arada parti alanındaki çekilişler ve oyunlar da karadaki tatlı rekabeti ‘kızıştırıyor’.

Pazar günü festival köyündeki kahvaltıda bir önceki günün değerlendirmesi yapıldıktan sonra filo, yeniden suya çıkıyor. Ekiplerimiz yaşlısı, genci, dört ayaklısı derken amatör ruhla parkura çıkıyor. Bu yüzden senenin galiplerinin belirleneceği pazar günkü seyirde de mücadele ruhu hiçbir zaman festival ruhunun önüne geçmiyor. Rotasını tamamladıktan sonra bitiş çizgisinde düdüğü duyan ekipler, birer birer marinaya dönüp heyecanla sonuçların açıklanmasını bekliyor.

Sonuçların açıklandığı, dereceye girenlerin kupalarını aldığı veda partisi, “Seneye yeniden denizde buluşalım” dilekleriyle noktalanıyor. İki yıl verilen mecburi pandemi molasının ardından yepyeni yüzüyle Hanse ve Moody sahiplerine özel olarak gerçekleştirilecek 'Cup'ışalım mı?’ ile karada eğlenmeye, denizde ‘cup’ışmaya var mısınız?

  ‘Cup’ışalım mı? Deniz Festivali 2022 Programı

  26 Ağustos Cuma
 • ‘Cup’tan buluşması
 • CUParty
  27 Ağustos Cumartesi
 • SUP Yarışı Turgutreis-Gümüşlük
 • Kahvaltı
 • Yelken Seyri
 • Denizde Golf
 • BBQ Party
  28 Ağustos Pazar
 • Kahvaltı
 • Yelken Seyri
 • 'Sea You'

'CUP' IŞALIM MI? BY HANSE YELKEN SEYRİ KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ
STAND UP PADDLE YARIŞI KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

Sponsorlarımız

Birlikte çalışmaktan keyif aldığımız harika sponsorlarımız!

Haberler

Basında 'Cup'ışalım mı?

Tarihçe

2003'den Beri 'Cup'ışıyoruz.

Denizi Karayı, Geceyi Gündüzü 'Cup'ladık

Bir Naviga klasiği olan ‘Cup’ışalım mı? Deniz Festivali 6-7-8 Eylül’de denizi karayı, geceyi gündüzü ‘cup’ladı. Heyecan, eğlence ve hediyelerle dopdolu geçen hafta sonunda, ikinci gün 25 knot üstü esen rüzgâr, denize çıkmamıza engel olsa da neşemizden bir şey alıp götüremedi. Seçme şansı olsaydı, eminim Poseidon da gelir bizimle geçirirdi hafta sonunu...
Daha Fazla

Bodrum deniz festivaliyle renklendi

Türkiye'nin en eğlenceli, en hediyeli deniz festivali ‘Cup’ışalım mı?, windsurf, stand up paddle (SUP) ve yelkenle dolu üç günün ardından sona erdi. 7 Eylül’de Lena Erdil Windsurf Center’da çocuklarla yapılan atölyede katılımcılara sertifikaları verildi. Aynı akşam festivalin ev sahibi D-Marin Turgutreis’te Funda Öncü konseri ve açılış partisinde yelken seyrine katılacak denizciler bir araya geldi.


Daha Fazla

Rüzgarına 'Cup'ıldık

Bir festival filosu düşünün ki toplam boyu 821,23 metre, genişliği 258,49 metre... D-marin Turgutreis’te suda kapladığı alan 212 dönüm... Üstelik bu rakamlar sadece 60 yelkenlinin basit aritmetiği. Bunlara şişme bot, rüzgâr sörfü, SUP’ı da dahil edip sizi iyice sayılara boğmamak için, ‘Cup’ışalım mı? Powered by Volvo Car Turkey 2017’yi yazı ile ifade etmeye çalışacağım. Bir ‘cup’ıldık ki sormayın, bence seneye siz de bize katılın.


Daha Fazla

'CUP'ına Sığmayan

Festival formatına dönüştükten sonra işin rengi, eğlencesi, ikramı, değerli sponsorları, mekanı, katılımı, rotaları, hediyeleri, de değiştiti, kitesurf rüzgar sörfü, sup ve yatçılık bu renklere boyandı


Daha Fazla

Madem öyle, işte böyle

Popülariteden ziyade ıçerığe önem verildiğini görmek-yaşamak, İstanbul’dan kaçtıktan sonra; Bodrum, Turgutreis’te olmak yıllar sonra rahatlatıcıydı. Buradaki ilk yılımızda 31 teknenın kayıt vermesi emeği geçenleri cesaretlendirdi. Yıl sonuna yaklaşılmasına karşın hepsi bir dünya markası olan sponsorlarımızın ve ev sahibi D-Marin’in olmazsa olmaz desteği gururumuz oldu. İşte; ‘Cup’ışalım mı?’nın adı, festivalin tadı böyle çıktı Ege’de.
Daha Fazla

Bu ‘Cup’ sizi unutmadı

13 Eylül’de Boğaziçi, 14 Eylül’de şamandıra yarışlarına 51 tekne şeref verdı. İlk kez TAYK’la birlikte çalıştık. Üç yarış da birbirinden güzel idare edildi. Naviga’nın ‘atom karıncaları’ ile yarış kurulu yıldızlı pekiyi aldı. Kim kazandı, kim kaybettı, kazan dolusu lezzet, kasa dolusu hediye, binlerce fotoğraf, dakikalarca video...
Daha Fazla